Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi temsil etmesiyle öne çıkan bir Marifet Insanı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çıkan en mefret miktarda ilaç bâtınerik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu mefret adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği düzı izam etmek talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın genel serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun malumat dağarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle yetinmek istemeyen kafaarı manaında ülkesini daim temsil eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat kafavuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı kafavurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Sahaında artık essah bir uzman olmasıyla baş başa kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mefret bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında nokta edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el sürülen flavonol glikozit esaslı çıkmak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise yaratma beyninde en çok berat kafavurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Insanı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çtuzakışmalarla insanlık tarihine faydasını hiç noksan etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması sebebiyle oflaz maslahatlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse birlikte katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş daim olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez baş başa çıkmak üzere iyileştirme yuğrunda vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek insanlık tarihine mefret bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese bile temelı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek kazandırmak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan sinerjilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece aşina şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (huzur bulaşık) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e benzeyen ülkede müsaadeı münfailtır. Bütün çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birkötü şirketin şeriklik ve müessis kadrosunda nokta almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Ser Avanesıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin yanında insanoğluna yarayacak maslahatler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta huzurıkların geçmesi bâtınin muayyen bir devirı beklesek birlikte bazıları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile bâtınerisinden basitçe bir biçimde iyileştirme edebilmek bâtınin bu kullanılıyor. Antrparantez eşeysel maslahatlev bozukluğunu da iyileştirme eylemek bâtınin kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış hınçe karşı dirençli ve sinerjilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat kafavurularının 2000 adetine benzeyenın kazı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı maslahatleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri aşiyan istirahatlarine verilen kalan dünya toplumlarında birkötü alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hız kazanmış durumda.

Konuyla müntesip görüşünü bildirme eden Spektral Holding Dümen Yerleşmiş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına dokumalabilecek en doğru katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mefret miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna dublör çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da mefret vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis vasatğıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde nokta düz gayrı fen adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok mefret bir miktarda farmasötik birlikteşen patentinin kazı sahibi olması ve kafavurusunu ilk fail zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı duhulimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın ana yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni düzında çtuzakışmalarını daim oylumluleterek daim faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birkötü posta Türkiye Senenin Marifet Insanı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde bileğil emlak dışında şu demek oluyor ki global anlamda da birkötü ödülleri alarak bulduğu farklı ilaçların mukabillığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile baş başa oflaz maslahatlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz bâtınin yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı maslahate yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birkötü farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken dublör faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları bulunan Spektral Envestisman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış paha yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda nokta düz bir kızıl sahası ile baş başa kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğmaslahatikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun durağan paha veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Ekip’a tabi esrar ruhsatları ile sağlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Ekip esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru ast dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip bile malumat veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak maslahattiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir yol güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.su ve 18.06.2020 eser tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası çıkmak üzere dü endüstriyel hammadde esrar sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makaslamaklı açıklamada inançlerine nokta verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mefret katılmış paha sağlama potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise katıksız gereç dokumasındaki anlamsızluklar sebebiyle mürtefi derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda izolasyon sağlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt bildirme planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine onat rezerv tespit raporları düzenlenerek bölüt bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada nokta düz ilimlara bakılırsa ayrıca, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir