Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler için üretilen daha yalın modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının kötüya kaymasını engellemek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksikli vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu esrarkeşfedildi. Ve bu asırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya mirlandı. Ayrıca unutulmaya utanma tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonra gelinin jartiyeri yıldızlı ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk katkısızlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine düz fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler deri dansında çiftlere zevcelik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biryoğun erkek dergisinde eksikli vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de yer almaya mirladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi geçmişte de başüstüneğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı başüstüneğu derece rafine olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişgüzel keyifsiz etmemesi gerekir. Moda dalü bundan sonra jartiyeri hiç lime olarak satmanın nispetle biryoğun ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biryoğun üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak anbean liberalleşmeye düz giden seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla alakadar olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya uzaklık getirmek için kötüdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri ortamında özellikleri açısından tadil gösterse de gerçek mirlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilgilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hiç başına veya bir partnerle her yaşfecir benibeşer tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına gereğince seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına gereğince ihtiyaç, hayata nitelik karıştırmak için bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu veya mağazada aşina birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde muzlim başüstüneğu için satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten zevk alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla sürmek bazı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak kaplamak, kârlevselliği için haber edinmeden satın kaplamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek için kocaman çaba tüketme etmelidirler. Hassaten; bundan sonra gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan düzenışdoneş daha amelî ve içi geniş olmaya mirladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks hayatında yaşanan problemlerın tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu pozitifrdığı için ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanlışlığına düşünce getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sağlık problemi olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. Diğer taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop alışverişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, hayatına kıvraklık karıştırmak, daha güzel bir orgazm sürmek veya seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek için sex shoplardan düzenışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan alışverişi yok olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahabet etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra kocaman gelişmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum düz olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakadar aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hiç şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, kârleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta enikonu çarpıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona gereğince akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu kârin en amelî yolu. Hassaten seks esnasında kaynatmak çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mualla seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece keyifsiz edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis utanmaüğünün penisinizi sıkarken manasızkaplamak için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mahzur tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha güzel seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak güzel bir seksin sonu mecallü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir