Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir yapılıştur. Müessese, pediatri uzmanlarının toptan çapta çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında işbirliği yapmasını lakinçlamaktadır. IPA, çocuk katkısızlığının vürutmesine ve çocukların katkısızlıklı bir dirim sürdüklerini isteklendirme etmek midein çalışır. Müessese, çocuk katkısızlığı mevzularında marifet, bilimsel tetebbu ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının global çapta işbirliği yapmasına isteklendirme etmektedir. Müessese, çocuk hakları ve katkısızlıklı bir dirim midein vacip olan ortamların yaratılması mevzularında çalışmalar yapmaktadır. Koca başarıya imza atan dü Türk Peder – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu devre Sarrafiyekanlığını, Ululuk Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında toptan işbirliği süresince olmasını lakinçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların katkısızlıklı bir dirim sürdüklerini isteklendirme etmek ve çocuk katkısızlığının vürutmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının marifet, bilimsel tetebbu ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve global çapta işbirliği yapmasına isteklendirme etmek midein çalışır. Müessese, çocuk katkısızlığı konularındaki bilimsel gelişmeleri ve çocuk emrazının tedavisi mevzularını kovuşturulma paha. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, katkısızlıklı bir dirim midein vacip olan ortamların yaratılması mevzularında da çalışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli mevzularından mülteci çocuklar konusunu Ululuk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada eke alkış yekûnıştır. Sonuç olarak Müessese, çocukların katkısızlıklı ve adil bir dirim midein vacip olan fiziki, romanesk ve toplumsal ortamların yaratılmasını isteklendirme paha ve bu konulara üstüne politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk katkısızlığı konularındaki son bilimsel gelişmeleri kovuşturulma etmelerini isteklendirme paha. Dünya çapında çocukların katkısızlıklı ve adil bir dirim sürmelerini isteklendirme etmeyi lakinçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri alanındaki uzmanların ve çatlakştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında bilgelik paylaşmasını isteklendirme paha. Müessese, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı konularındaki son bilimsel gelişmeleri kovuşturulma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk katkısızlığı mevzularında toptan bir düşünüm birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi konularındaki en dobra uygulamaları belirler. Müessese, çocuk katkısızlığı mevzularında yetişek veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Müessese, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri midein çalışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Ululuk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde inançmeler yaparak çocukların daha dobra bir istikbal süresince evetşamaları midein projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve katkısızlıklı bir dirim midein vacip olan ortamlar mevzularında çalışır. Müessese, çocukların katkısızlıklı olarak evetşayacakları fiziki, romanesk ve toplumsal ortamların yaratılmasını isteklendirme paha. Bu konulara üstüne politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında işbirliği yapmasına ve çocuk katkısızlığı konularındaki son bilimsel gelişmeleri kovuşturulma etmelerine imkân tanılamayan bir yapılıştur.

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir