Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza daim giriş yapan ve izleme fail biriyseniz, örneğin 2 devir önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çhileındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir denetleme de arkadaş, kardeş evet da hesabı izleme fail yakınlarımızdan denetleme esenlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere izleme etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseriyetle kullanıcı adınızı değalışveriştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun sarrafiyelıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurmaca e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurmaca maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde dünya vadi linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Takipçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri evet da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseriyetle Instagram angajmansı istediği ciğerin şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir zat şifrenizi ççekmek ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, izlemeçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişoflaz farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Kesinlikle Sonuç Alınır?
Instagram hesabı çhileınan evet da hacklenen zevat ciğerin ne günah ki çok aşkın metot bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok aşkın dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diye esasta sair kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Formül: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çhileışın. şayet şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi değalışveriştirin ve hemen arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Formül: Instagram hesabınız çhileındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram durum şifreniz değalışveriştiğinde veya kullanıcı adınız değalışveriştiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çvadi saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değalışveriştirirler. Instagram tarafından geldiğine emin başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değalışveriştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değalışveriştiren sen değilsen, hesabını güvene hile” evet da kâh “değalışverişikliği sonuç hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız lakin ekseriyetle saldırganlar e-posta adresini değalışveriştirdiği ciğerin sizde bu ekran çıkmaz ve sütun olarak “asayiş kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir